facebook
Официальный сайт Народного артиста Украины - Павла Зиброва
Пресса о Нас
українська
русский
Архивные статьи за год
Павло Зібров повністю змінив імідж!
Веб-сайт “E-motion” (29 августа 2011 года)

Народний артист Україна в гостях у e-motion.tochka.net розповість, що стало причиною зовнішніх змін.

На сьогоднішній день в Україні Павло Зібров є найбільш яскравим і неповторним у своїй творчості «Зіркою Першої величини». Естрадна кар'єра Павла Зіброва починалася важко, однак гордо і красиво, освітлюючи своїм світлом дорогу справжньому таланту.

Сьогодні Павло Зібров цілком змінив свій імідж, але не змінилася його творчість і безмежна любов до жінки, матері, до життя.

Попри придбану славу «жіночого улюбленця», в побуті Павло - людина скромна, любляча свою родину - дружину, синів і доньки.

Як живе Павло Зібров поза сценою, що дарує улюбленим жінкам і чому вирішив відійти від звичного іміджу, дізнайтеся з перших вуст під час онлайн-конференції 29 серпня в 15-00 на e-motion.tochka.net.


Алина: вы пожалуй один из самых колоритных представителей нашей украинской сцены, практически классика :) очень сложно представить украинскую эстраду без вас. Но время идет, появляются новые герои, новые кумиры. В ком из молодых исполнителей вы видите это будущее?
Павло Зибров: Доброго дня всім, хто нас бачить! Я з великим задоволенням прийшов на інтернет-сайт, щоб з вами поспілкуватися і відповісти на всі ваші запитання. Будемо відповідати відверто і щиро.
Зараз четверту «Фабрику» створюють. Україна має талант. Дуже багато конкурсів на українському небосхилі, тому багато талантів. Єдине, що мене хвилює, хто буде далі займатися розкруткою цих талантів? Поки їх показують по телевізору, поки йдуть ефіри, вони зірочки, а закінчуються конкурси, і вони самі по собі просто тонуть. Треба продумати підтримку після конкурсів.

Алина: вы в отличной форме! у вас есть секрет? спортом занимаетесь?
Павло Зибров: Спеціальним спортом не займаюсь, хоча бігова доріжка в мене є. В мене є собака вівчарка і велика територія на дачі. Я вигулюю собаку, а вона заодно вигулює мене. Тому виходить, що собака в мене тренований, і я також. По-друге, я граю в волейбол, граю у настільний теніс, і балет в мене є - 4 шикарні дівчини, які заставляють мене приходити у балетний клас і займатися з ними. Тому животика не побачите в мене, поки в мене є мій балет.

Лиза: Здравствуйте, Павел! Кто из молодых артистов Вам нравится?
Павло Зибров: Я навіть не знаю. Козловський, напевно, вже не молодий артист, хоча і не старий. Він мені подобається. Подобається Огнєвіч, Ньютон Міка, Альоша. До речі, Альоша – моя випускниця університету Культури і мистецтв. Три роки назад випустилася з класу Павла Миколаєвича Зіброва. І я цим горжусь.

Фан-клуб: Павел Николаевич! Ну когда же вы уже сбреете усы? Ваши поклонники!
Павло Зибров: Не дождетесь! :)
Павло Зібров без вус - не Павло Зібров. Я двічі в житті збривав вуса. Перший раз мені збрили в армії, там брили налисо і збривали вуса. І другий раз у 35 років зробив приємне дружині. Вона поїхала в гості до батьків у Москву, і коли приїхала назад, мене не впізнала без вусів. Поки я вуса не відпустив, вона мене до себе не підпускала. Секрет Павла Зіброва – у вусах. Якщо я збрию вуса, пропаде голос. Це я точно знаю.

Римма: Павел Николаевич, здравствуйте! Расскажите о Вашей "Партии шанувальникив жинок", пожалуйста по-подробнее. :)) Есть ли у Вас какие-то традиции, правила?? Кто его участники? Прмите моего мужа, пожалуйста! :)
Павло Зибров: Нашій партії уже 11-ий рік, це громадська організація. Активні учасники – це богема, в основному це люди мистецтва. Всі відомі люди, які є в сфері культури, є в нашій партії. Дуже багато є високопосадовців. Навіть Ющенко теж член Партії шанувальників жінок. Коли він став президентом, він не написав заяву про вихід із нашій партії.
Потрібно мати 2 рекомендації від сторонніх жінок. На жаль, не може ваша жінка давати рекомендації, вона прибреше щось. Краще щоб сказала сусідка, товаришка по роботі, підлегла. В нас є 18 районних і обласних філій по Україні. І дійсних членів нараховується 6800. Їх одразу видно – це ті, хто ввічливі, хто поступається місцем у транспорті, ті, хто кажуть компліменти.

Ирина: Вам нравится творчество Тины Кароль?
Павло Зибров: Нравится.
Подобається її тембр, подобається, що вона кожен раз різна. Вона експериментує з репертуаром, танцями, зовнішнім виглядом. Їй навіть не шкода було різати своє волосся.

Евгений: Доброго дня Павло, одному із зіркових видань в інтерв'ю Ви повідомили, що Ви вважаєте сеюе вже частиною історії України, тобто всі артисти котрі мают титул народного артиса це вже історія України? Може Вашу біографію потрібно внести у шкільну программу? Також Ви пишете пісні для співаків, якщо б у Вас заповила псню Алла Борисівна Пугачова ви прийляли б замовлення і скільки б це коштувало?
Павло Зибров: Я вважаю себе частиною історії України. Не тому, що я народний артист України, хоча це теж дуже важливо. Тому що раніше ці звання присуджували людям вибірково, тим, хто заслужили. Нажаль, останнє десятиліття звання можна було купити. А в принципі звання дає народ.
Зараз деякі заслужені народні артисти не мають жодного сольного концерту в палаці «Україна» і далі нічного клубу вони не виїжджали. А Павло Зібров і стара гвардія народних артистів об’їхали не тільки всі обласні і районні міста України, а і всі союзні республіки. Цим я горджусь.
Для Алли Борисівни пишуть пісні найкращі автори Радянського союзу. І для мене була б велика честь написати для неї пісню. Це б ні скільки не коштувало для неї. Я б із задоволенням просто подарував їй.

Олег: Павел, что подтолкнуло вас к смене имиджа? Новый имидж будет выражаться только в сценической жизни или и повседневной? спасибо.
Павло Зибров: Потрібно мінятися. Павло Зібров не може бути таким, яким він був у 30, 40 і 50. Я собі поміняв імідж на 50-річчя. Відпустив патли чорні, схуд і зрозумів, що сивина прекрасна, коли тобі 35, а коли тобі за 50 і в тебе поряд молоді дівчата з балету, то це виглядає смішно. Чорний колір одразу придає менше років, плюс танці у балетному класі. Я себе відчуваю в душі на 30, дуже комфортно.
У повсякденному житті таким же й залишився, яким був.

Валентин: Павел, здравствуйте! Вы мой ровесник, но, к сожалению, я не известен никому. как вам удалось в довольно тяжелое время достичь большого успеха, ведь даже сейчас, ваша популярность остается на должном уровне! Может у вас есть какой-то секрет успеха?
Павло Зибров: Я не зараз досягав успіху, а 25-30 років назад, коли не потрібні були великі мільйони і великий блат. Тоді потрібний був талант, тебе помічали і запрошували на знакові концерти у великих залах, де бачили тебе чиновники Міністерства культури і ЦК партії, давали дорогу на телебачення, радіо. А потім, безумовно, я створив свою команду. І з 94 року плідно працюю, не покладаючи рук, ніг, сил по сей день.

tolkoy91@gmail.com: Хочу-хочу до "Партії шанувальників жінок". Що потрібно зробити? Чи достатньо кохати лише одну, а поважати усіх інших? Чи усіх любити, а поважати кохану? Я заплутався! Павло, чеваю від вас поради!
Павло Зибров: Безумовно! Ти можеш зустрічатися хоч з 10 дівчатами, а кохаєш ти одну. Так по природі. Якщо ти мусульманин, то можеш мати одразу 4 жінок. Та я думаю, що ти наш хлопець. Тому кохай одну, поважай всіх, всю жіночу стать.

gimnast91@mail.ru: Павел, на сколько мне известно, не так давно вы стали ведущим программы "Караоке для взрослых" на одном из национальных телеканалов. Скажите, пожалуйста, как вы себя чувствуете в этом проекте? Не возникало у вас желания некоторых участников попросить не петь?
Павло Зибров: Було й таке бажання. На «Першому національному» я ведучий «Караоке для дорослих». Мені дуже цікаво бути ведучим. Це перший мій досвід. Після зйомок першої програми я схуд на 3,5 кг, бо страшенно хвилювався. Ми записали вже 4 програми. З кожною програмою я все менше худаю. У українського народу є таланти. Безумовно, є і безголосі. Але більшість народу - співучі.

Михаил: Павел, зачем вам стоит менять имидж? На мой взгляд, вы отличный пример для многих наших соотечественников!
Павло Зибров: Я в цьому іміджі вже 5 років. Мені комфортно. А якщо комфортно, я таким буду і надалі.

Лиза: Павел Николаевич, слышала, что вы с сентября-месяца будете вести какую-то передачу?? Расскажите про нее и как попасть к вам на съемки? :)
Павло Зибров: Так, вона с вересня вже місяця виходить на «Першому національному». Називається «Караоке для дорослих», де будуть співати дорослі дяді і тьоті, а також сім’ї. Конкуренцію «Караоке на Майдані» з Кондратюком ми не складаємо, в нього співає в основному молодь.

Александр: Приветствую! Павел, вы верите в мистику? Возможно, у вас есть какой-то амулет либо вы очень верите в нумерологию? Заранее спасибо и всего доброго!
Павло Зибров: В мене всі машини під номером 5555. В мене 5-ки, в сина, невістки, на другій машині 5-ки. Люблю я п’ятірки, хоча в школі вчився на 3-4. Але по музичним предметам були 5-ки. Тому не вийшло з мене фізика, але вийшов, здається, непоганий музикант.

Дмитрий: Павел ,где и когда можно принять участие в съемках программы "Караоке для взрослых?"
Павло Зибров: 4 вересня о 12 годині на Майдані Незалежності біля Головпоштамту. Приходьте! Знімаємо 2 програми.

Юлия Василенко: павел, не планируете ли вы спеть с кем-то в дуэте из молодых исполнителей?
Павло Зибров: Поки не планую. З хлопцями однозначно не хочу. Я нормальної орієнтації. А дівчинку... Можна було б з Нітіч. Вона мені подобається.
Я готую свій великий сольний ювілейний концерт в палаці «Україна». Думаю, що туди молоду талановиту дівчину знайду і запрошу, дуетом.

Олеся: Добрый день! Павел, скажите, пожалуйста, не планируете ли вы заняться продюсированием молодых талантов? если что, я первая на очереди!:))
Павло Зибров: Олеся, продюсування забирає весь вільний час, а я гастролер. Але я веду вокальний клас у Поплавського. Мої студенти в основному дівчатка. Я з ними не тільки вокалом займаюся, але й даю можливість безкоштовно записуватися в моїй студії.
А продюсер - це потрібно не спати, не їсти, а жити цією людиною, з якою треба зробити зірку. В мене поки немає на це часу.

Иван: Павел, здравствуйте! Интересно, в чем именно будет заключаться смена вашего имиджа? Не хотите быть дерзким рокером и гонять на байках?
Павло Зибров: Я не кажу, що змінюю імідж. Я його поміняв 5 років назад. До того я був сивим пузатим дядьком. Зараз я стрункий, високий, голубоглазий, чорнявий патлатий мужчинка. Нічого змінювати поки не буду.

Эдик: У Вас отличная прическа! Расскажите нам ее секрет! Спасибо!
Павло Зибров: Цю перуку мені подарував Кіркоров. Це його шоста перука. Він купив собі нову, а цю шосту мені подарував.
Просто треба шампунем хорошим мити голову! :)

Валентина: Паша, где Вы пропадали, чем занимались? Когда приедете опять к нам в Охтырку?
Павло Зибров: Це там, де нафта і газ! Були дзвоники з Охтирки на професійний день нафти і газу. Тому, можливо, будемо скоро у вас бити свердловину.

Яночка: Павел, добрый день! Почему сейчас не слышно ваших дуэтов с вашей супругой? Вы просто замечательно смотритесь на сцене! Гораздо лучше многих ныне популярных молодых артистов!
Павло Зибров: Маринка зі мною співала двічі. «Дорогая наша маленькая женщина» і «Спасибо тебе, мой милый» - наші дуетні пісні. І вона ще співала з Іворем Калнишем. Так що вона у нас зірка.
Але якщо я її буду розкручувати в дуеті з собою, то я «пойду по миру з протянутой рукой». Всё пойдет на украшения и костюмы.

Ирина: Здравствуйте! Павел, вы никогда не думали сменить сферу деятельности? может стоит уже уйти со сцены дать возможность проявить себя молодым талантам. Как вам идея садовода, например? или что-то в этом духе? спасибо за ответ.
Павло Зибров: Правильно вы говорите. Стоит уже уйти со сцены и дать возможность проявить себя молодым талантам. Но это произойдет тогда, когда я потеряю голос и тогда, когда не будет физического здоровья. Голос есть, сил полон - не дождетесь!
Справа в тому, що я ще й композитор. Мої пісні виконують 32 заслужених і народних артистів України, плюс я викладаю по класу вокалу.
В мене величезний сад на дачі. В мене тільки 20 різних видів яблунь, 10 видів груш, і все, що тільки росте плодове, росте в мене на дачі. Вільний час я з задоволенням присвячую саду.

Андрей Иванович: Павел, какой любимый ваш современный поэт, прозаик? Возможно, кто-то из украинских?
Павло Зибров: Мій улюблений поет - Юрій Рибчинський. Це геній, який живе поряд з нами. Кращого поета-пісенника я ще не бачив. І він ще прекрасний, до речі, прозаїк, драматург. І він ще хресний батько моєї Діани.
Це для мене дуже близька людина.

Стас: Павел, как вы относитесь к подобным проектам, как Фабрика звезд, Х-Фактор и др? В чем, на ваш взгляд, плюсы и минусы данных проектов для участников и для аудитории телезрителей? Заранее спасибо!
Павло Зибров: Я прекрасно до них відношуся. Але чомусь їх так багато, на всіх каналах. І глядач вже плутається, він перенасичений інформацією. Та я підкреслюю, що після «Фабрики», після «Х-Фактора» нема продюсерських агентств, хто б далі розвивав молоді таланти. А самі вони в морі шоу-бізнесу виплисти не можуть.

Никита Иванович: Павел, добрый день! Скажите, не возникло ли у вас желание написать автобиографическую книгу. У вас богатый жизненный опыт, вы образованный и интеллигентный мужчина! Мне кажется, что у вас бы отлично получилось! Успехов Вам!
Павло Зибров: В мене вийшла книга 10 років назад. Називається "Дозвольте познайомитися з вами". В гумористичній формі я описав свій творчий шлях: як бігав до дівчат, як тікав з армії, всі кумедні історії, які траплялися зі мною на гастролях, за лаштунками сцени. Цікава книга. Та її, напевно, треба доповнити і перевидати.

tabu-tour@mail.ru: Добрый день! Павел Николаевич моей семье очень нравится ваше творчество, когда вы приедете к нам с концертом в Херсон? мы вас очень ждем!!! Оксанка.
Павло Зибров: Поки в вас є кавуни, дорога до Херсону відкрита для мене. В мене є хороший друг в Херсоні, голова «Партії шанувальників жінок», Слава. Він успішний підприємець. Думаю, він у найближчий час організує концерт Павла Зіброва.

Николай: Павел, ваше творчество порой вдохновляет! Но, зайдя на ваш сайт, становится как-то грустно! Может вам вместе со сменой имиджа и поменять дизайн сайта, ведь это ваше, так сказать, виртуальное лицо!?
Павло Зибров: Дякую за підказку. Згоден, якщо змінююсь я, то потрібно змінювати і дизайн сайту. Поміняємось.

Яринка: Павел, приветствую! Кто-то спрашивал про секрет успеха! Осмелюсь предположить, что он в ваших усах? а может и ошибаюсь:)
Павло Зибров: Вуса не трогать! Не чіпати! Я нікого до них не підпускаю, окрім жінки і парекхмахера.

Валерий: Здравствуйте Павел! скажите пожалуйста, занимаетесь ли Вы еще преподавательской деятельностью? если да, то есть ли среди Ваших студентов уже профессиональные и состоявшиеся артисты?
Павло Зибров: Займаюсь уже 14 років в Університеті культури і мистецтв.
Є з гарних артистів - Вікторія Васалаті, лауреат двох міжнародних конкурсів. До речі, з Юрієм Рибчинським вона написала мюзикл, де в головній ролі Едіт Піаф. Вона написала музику. Це моя гордість.
Влад Зайцев, лауреат багатьох республіканських конкурсів. Також Іщенко Андрій. Є талановиті.

Мультик): Когда Вы последний раз ездили в метро????
Павло Зибров: Останній раз їздив 3 роки назад. Так вийшло, що я за дружиною відправив машину, прийшлось добиратися в метро. Я був після зйомок у концертному костюмі, в гримі і без грошей. Зайшов на Святошино у метро, чергова на мене подивилася, я пошуткував, що я бомж, вона мене пропустила. Поки я йшов до ескалатора, мене фотографували з мобілки, просили автографи. Було цікаво. Але почував себе некомфортно від поглядів.

Васьок: Доброго дня Павле! Чи спілкуєтесь ви у соц.мережах із фанатами? Якщо так,то де саме?
Павло Зибров: В соц. мережах не спілкуюся. Я кожен день спілкуюся з сотнями людьми, мені вистачає спілкування. На гостьову книгу на моєму сайті zibrov.com.ua заходить багато народу.

Жажечка: У вас є спеціальна щіточка для розчісування ваших вусів?
Павло Зибров: Обов’язково. Декілька, навіть. Коли я веселий, вона густа. Коли я злий, то розчісуюся широкою.

Маня: в ваших усах содержится магическая сила чародея?!
Павло Зибров: За це мене люблять дівчата - за вуса. На українській естраді Зібров – один вусатий.

Маня: Какое ваше любимое блюдо? или какая любимая кухня?
Павло Зибров: Вареники, деруни. Та жінка мені їх не дає, каже, товстішаю я.

Григорий Сокозматович: Вы когда-нибудь думали сыграть тяжелый рок или метал? Зибров-metal - звучало би солидно!
Павло Зибров: Метал і рок грали, коли мені було 17-18 років. А зараз попса, шансон.

Какой: Здравствуйте! А какой у вас размер обуви?
Павло Зибров: 44.

Slonik: Кто из звезд зарубежной эстрады Вам нравится? С кем бы из мега-звезд вы себя сравнили?
Павло Зибров: Сравнений нет. Я несравненный. :)
Мені подобається Том Джонс, група Чікаго, Хампердинк, Карлос Сантана і Бітлз.

Влада: силой усов Зиброва можно заряжать воду?)
Павло Зибров: Поцелуем.
Когда я целуюсь, мои усы прикасаются к губам женщины. В этом секрет Зиброва.

Анастасия: Здравствуйте, Павел! Как вы относитесь к экстранормальным видам спорта? Может быть вы сами не против прыгнуть с парашютум или что-то в этом роде?
Павло Зибров: Дуже хочеться жити!

Віра: А ви вірите у гороскопи?
Павло Зибров: Не вірю. В мене є хороший друг, предсказатель, він розказує мені все про життя і пророчить правду.

Художник: Умеете рисовать гуся красиво?
Павло Зибров: Не умею. Я вообще не умею рисовать.

Яна: Добрый день, скажите, а Вы сменили свой балет? Или он так и остался уровня 90х годов.. не забываемый концерт в г. Житомире -3 таких леди-лошади, в лайкровых колготках...и черных спортивных купальниках. Руки расставлены в стороны, и слегка отрывают ножку от пола. Танцы жгут! Вы стоите между ними, рука тоже в торону а-ля Ленин на броневике))) Как Ві сейчас танцуете на концертах?
Павло Зибров: Это было в 90-х годах. Сейчас - прекрасные девчонки в балете, хороший балетмейстер. Придите на концерт и убедитесь!

Морковочка-ляля: Как вы относитесь к всемирному мировому заговору, к ордену Иллюминатов?
Павло Зибров: Я никак не отношусь. Знать их не знаю.

Олеся: Скажіть, будь ласка, як нам, жінкам, потрібно поводитися з вами, чоловіками, такими милими негідниками?
Павло Зибров: Держать нас всегда в стременах.

Курочка: У вас було гарне дитинство?
Павло Зибров: Спасибі мамі, віддавала все найкраще.

Іринка: Порадьте, Павле, будь ласка, чоловікам: як зачарувати жінку? Ваш секрет - чому ви подобаєтесь жінкам?
Павло Зибров: У кожного свій секрет. Воно або є, або нема. Я маю на увазі чарівність. Будьте собою.

Лунтик: Полетели бы вы в космос, если бы предоставилась такая возможность?
Павло Зибров: Зароблю 50 млн доларів і куплю квиток на космічну ракету. Чи там 20 млн? 20 млн, здається.

Маша: Павле, скажіть, будь ласка, що головне у стосунках між жінкою та чоловіком?
Павло Зибров: Довіра! І потрібно вміти прощати один одного.

Линч: Какие фильмы вы любите?
Павло Зибров: Боєвики і все, що пов’язано з природою і тваринами.

Настя-бусинка: Курили когда-нибудь? если да то что?
Павло Зибров: Палив сигарети 25 років. 11 років назад кинув. Шкода, що не раніше.

Радуга-Панас: раскажите ваш любимый анекдот.
Павло Зибров: Анекдоти вмію слухати, але не розказую. Не запам’ятовую.

Оля: Ваша ідеальна жінка - яка вона?
Павло Зибров: Ідеальних жінок не буває. Є жінки, з якими хочеться бути, мати від них дітей, кохати. В мене така Марина.

Лисичка-мурка: В школе были забиякой или тихим хлопчиком
Павло Зибров: Я пропускав уроки, почав курити у 5-му класі, в 7-му пити вино, в 8-му вигнали зі школи. Був нормальним хлопчиком.

Andrey: Откуда вы берете столько вдохновения для таких замечательных песен?
Павло Зибров: Завдячую дружині, природі і друзям, які надихають мене на створення пісень.

Маша: Кому присвячуєте всі свої життєві перемоги?
Павло Зибров: Присвячую народу України. І все буду робити для того, щоб прославляти свою рідну землю і унікальний український народ.

Юля: М'ясо чи риба?
Павло Зибров: І ковбасу теж. :)

Всім, хто мене бачив, чув, задавав запитання, я дуже вдячний. Ми ставимо крапку в нашій розмові з вами. Я з задоволенням буду приходити ще і ще, якщо ви мене тільки покличите.
Будьте здорові, щасливі, багаті. Будьте успішні. Бережіть все своє, але не цурайтесь іншого.
Ваш Павло Зібров.
Читать следующие статьи:
19 ноября Сімейні таємниці Павла Зіброва
  Можна по-різному сприймати творчість Павла Зіброва, але те, що він справді народний співак - безсумнівно. Чимало його пісень стали справжніми хітами й увійшли до репертуару таких популярних артистів як Володимир Гришко, Таїсія Повалій, Ірина Білик, Гарік Кричевський, Віталій та...
  далее »
10 ноября Павел Зибров: «Артист эстрады обязан быть утонченным»
  Народный артист Украины, певец Павел Зибров обожает сытную украинскую кухню. Но от вареников и дерунов, увы, вынужден был отказаться. Чем они «насолили» певцу, а также о других тонкостях своей статной фигуры Зибров поведал Smachno.ua. «Для оперных артистов много калорийной еды —...
  далее »
20 сентября Звернення Народного артиста України Павла Зіброва до мешканців міста Києва, що проживають на вулиці Хрещатик та гостей столиці.
  Дорогі мої кияни та гості Києва, хочу вибачитись перед всіма моїми прихильниками і просто перед людьми, які проживають, або працюють на вулиці Хрещатик та найближчих прилеглих провулках. Мені дуже прикро, що моя пісня «Єднаймося», яка була написана 12 років тому...
  далее »
7 сентября «Караоке для взрослых» Павла Зиброва уже в эфире!
  11 сентября в эфир Первого Национального телеканала выйдет первый выпуск программы «Караоке для взрослых» с Павлом Зибровым. 24 июля на Майдане Независимости в Киеве стартовал новый проект Первого Национального «Караоке для взрослых». Цель проекта, по словам Павла Зиброва, - вернуть с...
  далее »
30 августа Павел Зибров: «Якщо я збрию вуса - пропаде голос!»
  Павел Зибров ответил на вопросы поклонников во время конференции на e-motion.tochka.net 29 августа прошла он-лайн конференция с Народным артистом Украины, лидером «Партії Шанувальників Жінок України» Павлом Зибровым. В рамках конференции певцу и композитору поступило огромное множество вопросов, в...
  далее »
13 августа ПАВЕЛ ЗИБРОВ: «КАК ТОЛЬКО МЫ ЗАХОДИЛИ В РЕСТОРАН, К НАМ СРАЗУ БЕЖАЛИ ТРИ ОФИЦИАНТА, НЕСЯ ЗАРАНЕЕ ЗАКАЗАННЫЕ БЛЮДА»
  Свой день рождения певец отметил в одном из самых дорогих отелей мира, отдых в котором артисту подарил давний поклонник. Поездку в «Мардан-па-лас» могут позволить себе лишь очень состоятельные люди. Отель считается излюбленным местом арабских шейхов и принцев. Самый дешевый номер с...
  далее »
12 августа Павел Зибров провел с семьей сказочный отпуск
  Народный артист Украины вместе с женой и дочерью Дианой на протяжении двух недель наслаждались отдыхом в одном из самых роскошных отелей мира! Народного артиста Павла Зиброва и его супругу пригласил...
  далее »
11 августа Павел Зибров в Турции жил в номере за $20 тысяч
  Павел Зибров с супругой Мариной и дочерью Дианой две недели отдыхали в Турции. Певец с семьей жил в самом...
  далее »
5 августа «Я - это уже ИСТОРИЯ УКРАИНЫ»
  ПАВЕЛ ЗИБРОВ не сдает позиции и по-прежнему остается одним из самых любимых отечественных исполнителей. Пока коллеги жалуются на плохо продающиеся билеты, певец собирает полные залы...
  далее »
21 июля Павел Зибров вернет с Луны тех, кому за 35
  Народный артист Украины Павел Зибров этим летом поставит все с ног на голову, и в этом большую роль будут играть его знаменитые усы. Теперь не он будет петь для украинцев, а они будут петь песни на главной площади...
  далее »
6 июля Павел Зибров: Свадьбу сына я не оплачивал!
  Народный артист впервые рассказал о свадьбе своего родного сына Сергея. Мало кто знает, что у любителя женской красоты Павла Зиброва есть 28-летний сын Сергей от первого брака, с которым певец очень редко видится. Более того, в начале этого...
  далее »
21 июня У Павла Зиброва – день рождения!
  Сегодня свой день рождения отмечает Народный артист Украины, певец и композитор, любимец всех женщин Украины, бессменный лидер «Партії Шанувальників Жінок України» Павел Зибров. Паблисити-агентство «Secret Service» от всего сердца поздравляет Павла Николаевича с днем рождения. Годы для мужчины –...
  далее »
1 июня Павел Зибров: «Жена спасла меня от гибели»
  Семейные тайны звезд отечественного шоубиза: Своим любимым женщинам певец обязан не только карьерой, но и жизнью...
  далее »
15 мая Павел Зибров: «Моя семья - моя крепость!»
  Павел точно знает, что любовь с первого взгляда существует. Встретив обаятельную и веселую Марину, он сразу понял: перед ним стоит его будущая жена...
  далее »
27 апреля Павел Зибров: «В маразме я не участвую»
  Этого артиста знает каждый украинец от шестнадцати и старше, несмотря на то, что и песни его в ротациях современных радиостанций звучат довольно редко, да и на телеэкранах он не частый гость. Один из первых певцов независимой Украины...
  далее »
15 апреля Павел Зибров стал мужчиной месяца!
  Народный артист Украины Павел Зибров стал мужчиной месяца по версии популярного женского издания «Домашний очаг», и с удовольствием рассказал о своей семье, досуге и творчестве. Большинство вопросов интервью затрагивали тему семьи Павла Зиброва: воспоминания о родителях, отношения с супругой, домашние традиции....
  далее »
31 марта Как разыгрывали звезд первого апреля
  «Однажды мне позвонил мой большой друг Костя, который сказал, что сломал ногу и попросил встретить с поезда свою маму, которая ехала в Киев из Тынды, чтобы проведать сына. Важно было то, что поезд «Владивосток-Житомир», которым ехала мама,...
  далее »
3 марта Павел Зибров: «Cцена любит молодых»
  Народного артиста Украины, певца, композитора, президента «Партії шанувальників жінок» Павла Зиброва поклонники называют секс-символом украинской эстрады, завистники - ее динозавром. В феврале нынешнего года исполнилось 10 лет, как Павел Зибров, Юрий Рыбчинский и Михаил Поплавский организовали...
  далее »
20 февраля Павел Зибров: «В три года я уже зарабатывал деньги музыкой»
  В его офисе по-домашнему уютно. В личном кабинете — гитара и синтезатор, на столе — ароматный кофе со сливками, приготовленный хозяином. В каждой детали интерьера чувствуется хороший вкус. Опостылевшим эстрадным «гламуром» и «звездной болезнью» здесь даже не...
  далее »
17 января Павло Зибров: Моя жена хочет купить квартиру в ОАЭ
  Известный певец рассказал e-motion.tochka.net об очередной поездке в Дубай. В семье Зибровых стало уже доброй традицией каждую зиму выезжать в Эмираты – погреться, покупаться, сделать шопинг. Недавно певец с супругой и дочкой вернулись из своего очередного путешествия. е-motion.tochka.net решил...
  далее »
15 января Павел Зибров отметил Рождество с армянской диаспорой на курорте в ОАЭ
  Зибров и его родные отпраздновали Рождество в веселой интернациональной компании россиян, армян, арабов и украинцевНародный артист Украины провел зимние каникулы в Объединенных Арабских Эмиратах, где во время семейного...
  далее »
14 января Павел Зибров отметил Рождество с армянской диаспорой на курорте в ОАЭ
  Народный артист Украины провел зимние каникулы в Объединенных Арабских Эмиратах, где во время семейного рождественского ужина в одном из местных ресторанов стал «заложником» большой компании армян.
  далее »
14 января Павла Зиброва взяли в заложники в Дубаи!
  Народный артист Украины провел зимние каникулы в Объединенных Арабских Эмиратах, где во время семейного рождественского ужина в одном из местных ресторанов стал «заложником» большой компании армян. По старинной традиции, семья Зибровых, встретив Новый 2011 Год в родном Киеве,...
  далее »
5 января Как Бадоев снимал клип Зиброву!
  Одним из немногих топовых артистов украинского шоу-бизнеса, для которого ни разу не снимал видеоклипы знаменитый Алан Бадоев, является Павел Зибров. И вот наконец, в канун...
  далее »